Muhammed KAÇAR - Bir Dağ Efsanesinin Kişisel Platformu
Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

çeşit çeşit doğum günü kutlama mesajları

çeşit çeşit doğum günü kutlama mesajları Empty çeşit çeşit doğum günü kutlama mesajları

Mesaj  veysel aqa Çarş. Eyl. 15, 2010 12:50 am

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.
Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..
Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..
Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..
Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum Smile Doğum günün kutlu olsun !
Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..
Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...
veysel aqa
veysel aqa
Dosya Editörü
Dosya Editörü

Tecrube Puanı : 455
Teşekürler : 1

http://www.muhammedkacar.yetkin-forum.com

- Similar topics