Muhammed KAÇAR - Bir Dağ Efsanesinin Kişisel Platformu
Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

Sitemize üye olarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YURTDIŞI EĞİTİM

YURTDIŞI EĞİTİM  Empty YURTDIŞI EĞİTİM

Mesaj  aleyna ozan C.tesi Eyl. 18, 2010 11:05 am

DÜNYA'nın birçok ülkesinden farklı beklenti ve bütçelere hitab eden yüzlerce program ve anlasmalı olduğumuz sayısız okul ile yurtdışında,dilediğiniz ülkede eğitim olanağı sunmaktayıiz.Beklentileriniz için en uygun program ve bölgeyi seçmenizde yol göstererek yurtdışı eğitim olanakları hakkında sizleri bilgilendirecek ve bunun da ötesinde VİZE başvurunuz konusunda da sizleri en ince detaylara kadar aydınlatarak hiçbir sorunla karşılaşmadan yurtdıgı eğitim programınızı uygulamanıza destek olacağız.Aynı zamanda work and travel programı için de hizmet vermekteyiz.

Work and travel kültürel değişim programı alanında da hizmet veren Dünya Yurtdışı Eğitim öğrencilerine,Amerika'nin farklı eyaletlerinde ig olanakları sağlayarak,üniversite öğrencilerinin yaz tatillerini Amerika'daki kalıg masraflarını da karşılayarak yeni bir kültürü tanıyarak geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Dünya Yurtdışı Eğitim,Amerika'da bulunan sponsorları aracılığıyla öğrencilere garantili işler ayarlamaktadır.

Work and travel programı kapsamıinda öğrenciler Amerika'da eğlence parkları,oteller, restoranlar gibi sezonluk işlerde eğlenerek çalısmaktadırlar.Work and travel hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kayıt iglemleri için ofsilerimizi ziyaret edebilir, e mail ya da telefonla firmamızdan ön bilgi edinebilirsiniz.Unutmayın ! Dünya Yurtdışı Eğitim,work and travel öğrencilerinin vergi iade işlemlerini 2009 sezonundan itibaren kendi tax refund şirketi aracılğıyla yürütecek ve öğrencilerine vergi iadelerinde de kazandıracaktır.
aleyna ozan
aleyna ozan
Moderatör
Moderatör

Tecrube Puanı : 274
Teşekürler : 0

http://www.muhammedkacar.yetkin-forum.com

- Similar topics